[Download] SocialPeta en 2021 H1 küresel Mobil Uygulama Pazarlama WhitePaper

[Download] SocialPeta en 2021 H1 küresel Mobil Uygulama Pazarlama WhitePaper

2021 H1'de, küresel Mobil Pazarlama rekabeti giderek daha şiddetli hale geldi. SocialPeta tarafından yakalanan verilere göre, 2021 H1'deki ortalama reklam miktarı geçen yılın aynı dönemine göre %66 arttı. Mobil pazarda rekabetçi kalmanın bir sorun haline geldiğini belirtti.

SocialPeta tarafından yayınlanan teknik inceleme, nasıl kazanacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsayacaktır, pazar analizi, reklam reklam öğeleri, reklam maliyeti vb.içerir. Daha fazla detay:

Küresel Mobil Oyun Pazarına Genel Bakış

  • Covıd-19 nedeniyle geçen yıl mobil oyun endüstrisinde benzeri görülmemiş bir fırsattan sonra, pazar bu yıl yavaş yavaş sakinleştikçe birçok bölgedeki reklamverenlerin sayısı azalmaya başladı.

Küresel Mobil Uygulama Pazarına Genel Bakış

  • 2021 H1 reklamverenlerin kümülatif yakalanan verileri 129 bin doları aştı ve tek bir reklamveren geçen yılın aynı dönemine göre %39 artışla 368 reklam öğesi yayınladı.

Çin mobil oyun pazarına genel bakış

  • Günlük olarak medya satın almak için yarışan yaklaşık 6.100 Çinli mobil oyun reklamvereni. Bunların çoğu, toplam tutarın %25'ini oluşturan RPG reklamverenleridir.

Raporun sonunda SocialPeta, küresel reklam platformlarından ve yetkililerden farklı bakış açılarını da paylaştı. Ücretsiz indirmek için yukarıdaki düğmeye tıklayın.